5. Organizace
Kategorie
Internetová adresa (URL)
Popis
Cílem Komory je zejména: zvyšovat obecné povědomí o kávě a produktech z ní; sdružovat profesní, odbornou i laickou veřejnost která má kávu v oblibě; hájit, zastupovat a podporovat společné zájmy členů Komory a vytvářet prostor pro spolupráci mezi jejími členy; navazovat spolupráci s obdobnými organizacemi po celém světě, jakožto i reprezentovat český kávový trh v zahraničí a být vstupní branou pro nové zájemce kteří se chtějí etablovat na českém trhu.
Kategorie
Internetová adresa (URL)
Popis
Jsme nové občanské sdružení, jehož hlavním cílem je… Najdete u nás přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru, čemuž do značné míry napomáhají naši dobrovolníci a sponzoři.
Název
Kategorie
Internetová adresa (URL)
Popis
SCAE je subjekt uznávaný vládami a mezinárodními organizacemi na globální úrovni. Silně lobujeme za věc kvalitní kávy. Společně s Americkým sdružením specialit v kávě zastupujeme sektor specialit v Konzultační radě soukromého sektoru organizace kávy. Zaujímáme postavení pro obranu kvality kávy a pro zajištění spravedlivého jednání pro všechny – a náš hlas je slyšet! Stali jsme se průkopníkem motivace, nyní přijímané organizací ICO, pro rozvoj alternativního využití pro kávu špatné kvality a její odstranění ze světového trhu.