Nová sekce – »Kávový adresář«.


S radostí Vám oznamujeme dokončení dlouho plánované sekce »Kávový adresář«. Měl by být místem, kde můžete vyhledat a umístit informace o firmách a blozích spojených s kávou.

Umístění záznamů je zdarma, nevyžaduje registraci, a objevi se po schválení. V záznamech se, prosím, vyvarujte používání sprostých slov jako piccolo, presso, apod. Taktéž, prosím, žádnou »zdravou kávu s houbou reishi«, a podobné MLM věci.

»Ohromná, tajuplná, srdcervoucí adresářová sekce, která, po pěti letech monstrózních pochybností a ďábelských námah, je víceméně dokončena. Nemá precedens v světě rozcestníků.« :-)

Pro otevření sekce klikněte buď na odkaz »Kávový adresář« v horním menu, anebo zadejte níže uvedenou adresu do prohlížeče:

http://jaknakavu.eu/kavovy-adresar/

Foto:
1 http://www.flickr.com/photos/98318710@N00/548729448/


2 komentáře: “Nová sekce – »Kávový adresář«.”

  1. díky za seznam pražíren v ČR nedávno jsem nějaký podobný seznam hledal. Přemýšlíte o otevřeném prostoru pro hodnocení káv z pražíren? Při diskuzi s tvůrci ostatních serverů jsme došli k obavě z reakcí pražičů a baristů na kritiku k jejich kávě

  2. Jaroslav Slámečka: na diskuznim foru se jiz nejakou dobu pracuje. Ale hodnotit samotne kavy z praziren – to asi ne; pac kazdemu chutna neco jineho. Pak kavy muzou mit nejake defekty, ruzne rocniky a terroir chutnaji jinak, odlisne varky muzou chutnat jinak, ruzne prazicky prazi jinak, prazici se muzou vyspat kazdy den jinak atd. Neda se to moc srovnavat a je to tenky led subjektivnich nazoru, ktere se vetsinou vytvari bez slepych trianglovych testu a nekolikanasobnych overeni, nybr na zaklade jedne zkusenosti (a to jeste kdovi jak dobre si tu kavu ten ktery diskuter pripravil). :)