6. Kurzy, školení
Internetová adresa (URL)
Popis
Pokud máte zájem uspořádat degustaci v prostorách vašeho podniku nebo se chcete dozvědět o možnostech jak zlepšit a odlišit váš současný kávový program, neváhejte nás kontaktovat.
Internetová adresa (URL)
Popis
Káva je stále více populární, pije ji většina z nás. Její příprava je ale stále pro spoustu lidí velkým tajemstvím.
Internetová adresa (URL)
Popis
Nabízíme školení a poradenství zavedeným i začínajícím podnikům nebo jednotlivcům, tedy všem kteří chtějí kávu a kávové nápoje připravovat na profesionální úrovni. Málokdo si uvědomuje, že školení zkušených a samostatných baristů je komplexním odvětvím zcela srovnatelným se školením profesionálních barmanů. Zabýváme se čerstvě praženou, výběrovou kávou, ve spolupráci s českými pražírnami, jejichž počet se stále rozšiřuje. Je tak vidět i vzrůstající zájem o kvalitní kávu mezi spotřebiteli, kteří poznávají, že správně připravená a čestvě upražená káva je jak zdravější tak i chutnější.
Internetová adresa (URL)
Popis
Nabízíme trénink přípravy espressa, cappuccina pro personál kaváren. Kurz barista pro veřejnost a hotelové školy. Poradenství pro gastronomii.
Internetová adresa (URL)
Popis
Škola baristy nabízí semináře, školení, kurzy ale i poradenství pro všechny kteří chtějí rozumět kávě. Pokud se chystáte otevřít kavárnu poradíme a navrhneme i optimální zařízení podle Vašeho sortimentu
Adresa
Brno – Modřice, Masarykova 118, 664 42
Internetová adresa (URL)
Popis
Nabízím školení a kurzy začínajícím i zkušenějším baristům. Pomohu Vám proškolit personál v kavárně, rád Vám předám své zkušenosti, které jsem během posledních více než 10 let nasbíral. Kurzy jsou rozděleny do tří kategorií, Záakldní kurzy, Pokročilé kurzy a Kurzy šité na míru. Kurzy jsou určeny jak pro profesionály, tak pro kávové nadšence.

—-
Do světa kávy jsem poprvé pronikl v roce 2004 v Londýně, kde jsem zjistil, že úroveň kávy je zde na jiné úrovni než v České republice. Motivovalo mne to k tomu, abych se začal více vzdělávat a účastnit se soutěží. Káva je surovina, která se rok od roku mění. Díky tomu je má práce pestrá, ale také náročná.

Během své praxe jsem vyzkoušel mnoho typů provozů, od malé rodinné kavárny po velmi rušný espresso bar. Poznání těchto pracovních prostředí mne naučilo pracovat efektivně a rychle, ale zároveň přitom neztratit kontakt se zákazníkem, který je pro mne na prvním místě.

Své zkušenosti jsem zúročil v roce 2012 a 2015, kdy jsem vyhrál Mistrovství republiky v přípravě kávy a stal jsem se dvojnásobným Baristou roku. V roce 2015 jsem se následně na WORLD BARISTA CHAMPIONSHIP v USA umístil na 10. místě. Své zkušenosti a dovednosti rád předám dál. Mám radost, že česká kávová kultura vzkvétá a lidé si začínají vybírat kvalitní suroviny.

Adresa
Brno