7. Kávový catering
Internetová adresa (URL)
Popis
Náš tým Vám nabídne espresso té nejvyšší kvality a spolu s ním řadu dalších kávových nápojů. Cappuccino z rukou našich baristů je opravdovým chuťovým i estetickým zážitkem. Zajímavostí jsou také další alternativní způsoby přípravy kávy.
Internetová adresa (URL)
Popis
Baristé, kteří pro vás budou připravovat kávu, jsou špičkou na české kávové scéně. Úspěšně se účastní lokálních a mezinárodních soutěží v rámci World Barista Championship. Vždy tak budete v těch nejlepších rukou.
Popis
Poskytování kávového cateringu je další z cest, jak rozšiřovat povědomí o kvalitní, čerstvě pražené kávě přesně tak, jak je to naším záměrem. Dbáme na to, aby poskytování cateringu, ať již na soukromé oslavě, firemní akci nebo v prodejním stánku bylo na špičkové úrovni. Tedy přesně takové, jakou si zaslouží naši zákazníci i vysoce kvalitní káva, se kterou pracujeme.
Internetová adresa (URL)
Popis
Pokud pořádáte jakoukoliv akci, kde byste rádi zařadili kávový servis, rádi Vám pomůžeme. Na místo dovezeme profesionální kávovar, sklo i porcelán a ušijeme pro Vás program na míru. Připravujeme espresso a cappuccino, ale i různé další speciality. Ať už kávy s různými příchutěmi, šlehačkou nebo i alkoholem. Jsme připraveni i na více kapacitní akce.
Internetová adresa (URL)
Popis
Přijedeme a připravíme čerstvě praženou výběrovou kávu na akcích nejrůznějšího druhu. Před tím, než si nás na samotnou akci pozvete, probereme Vaše představy, hodinovou sazbu a celkový rozsah spolupráce – a to tak, abychom vyhověli všem požadavkům a potřebám dané události k Vaší úplné spokojenosti.