07. Kávový catering

Internetová adresa (URL):

Popis:

Náš tým Vám nabídne espresso té nejvyšší kvality a spolu s ním řadu dalších kávových nápojů. Cappuccino z rukou našich baristů je opravdovým chuťovým i estetickým zážitkem. Zajímavostí jsou také další alternativní způsoby přípravy kávy.
Internetová adresa (URL):

Popis:

Baristé, kteří pro vás budou připravovat kávu, jsou špičkou na české kávové scéně. Úspěšně se účastní lokálních a mezinárodních soutěží v rámci World Barista Championship. Vždy tak budete v těch nejlepších rukou.
Internetová adresa (URL):

Popis:

Poskytování kávového cateringu je další z cest, jak rozšiřovat povědomí o kvalitní, čerstvě pražené kávě přesně tak, jak je to naším záměrem. Dbáme na to, aby poskytování cateringu, ať již na soukromé oslavě, firemní akci nebo v prodejním stánku bylo na špičkové úrovni. Tedy přesně takové, jakou si zaslouží naši zákazníci i vysoce kvalitní káva, se kterou pracujeme.
Název:

Internetová adresa (URL):

Popis:

Pokud pořádáte jakoukoliv akci, kde byste rádi zařadili kávový servis, rádi Vám pomůžeme. Na místo dovezeme profesionální kávovar, sklo i porcelán a ušijeme pro Vás program na míru. Připravujeme espresso a cappuccino, ale i různé další speciality. Ať už kávy s různými příchutěmi, šlehačkou nebo i alkoholem. Jsme připraveni i na více kapacitní akce.
Název:

Internetová adresa (URL):

Popis:

Přijedeme a připravíme čerstvě praženou výběrovou kávu na akcích nejrůznějšího druhu. Před tím, než si nás na samotnou akci pozvete, probereme Vaše představy, hodinovou sazbu a celkový rozsah spolupráce – a to tak, abychom vyhověli všem požadavkům a potřebám dané události k Vaší úplné spokojenosti.