SCAE Czech Republic – nové logo a vize.

Převzato z webu scae.cz:
»První dobrou zprávou je, že poplatky se alespoň pro letošní rok snížily na 50 % (výše poplatků se dělí dle druhu členství, jejichž výčet naleznete v přihlášce), čímž se domnívám členství stalo velmi dostupným.

Další ne až tak milou zprávou je, že kdokoli bude chtít soutěžit na připravované soutěži Barista roku (v jakékoli kategorii), bude muset být členem SCAE (stačí vyplnit formulář z této adresy http://scae.com/membership.html a zaplatit patřičný poplatek. Pokud by to z jazykových či jiných důvodů pro někoho byl problém, neváhejte se ozvat na email scaecr@gmail.com, rádi vás celým procesem provedeme.)

Tím se dostáváme k tématu soutěže (pozn.: »Barista Roku 2014«). Ta proběhne v termínu 1.–4. 5.

Soutěží však činnost asociace nekončí. Rádi bychom vám v letošním roce přinesli alespoň půl tuctu zajímavých přednášek opravdových špiček z oboru, rádi bychom v půlce roku a na jeho konci svolali vše-kávo-lidové shromáždění, na kterém bychom v první půli probrali věci asociace a v půli druhé prodiskutovali problematiku coffee in good spirits s akcentem na good spirits atd. atd.

Zkrátka rádi bychom, aby Asociace fungovala jako platforma pro setkávání lidí, kteří milují kávu.

Dávám předběžně na vědomí, že bych rád 13. 4. v Praze a 12. 4. v Brně v podvečerních/večerních hodinách uspořádal sraz členů, či přistupujících členů SCAE. (…) Bude to první setkání členů po delší době a bude proto velmi důležitá účast každého jednoho z vás.«

Zdroj:
1 http://specialitycoffee.cz/2014/01/scae-cr-v-roce-2014/
2 http://specialitycoffee.cz/2014/03/barista-roku-t-45/