Vítězkou soutěže se stává Zuzana Vernerová z Brna. Dole se můžete podívat na výherní fotografii. Taktéž přikládáme komentář výherkyně, který jsme obdrželi po oznámení vítězství.

Příspěvky Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výsledek soutěže o kávomlýnek.

Podělte se s ostatními a pochlubte se, jak si umíte zpříjemnit svou chvilku s kávou – ať už ráno, po dobrém obědě nebo po práci, kdy čerpáte sílu na zbytek dne. Pošlete nám na info@jaknakavu.eu vaši fotku se šálkem tohoto nápoje v jakékoliv podobě – s kamarádkou, s domácím mazlíčkem, vtipnou, bláznivou – vaší fantazii se zkrátka meze nekladou.

Na blogu Coffee Source se objevil zajímavý příspěvek, který Vám doporučuji si přečíst. Pojednavá o tom, jaký vliv na espresso (a kávovar) mají parametry vody jako pH, TDS atd.

Espresso, Příspěvky Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vliv vody na espresso a kávovar.

Převzato z webu scae.cz: »První dobrou zprávou je, že poplatky se alespoň pro letošní rok snížily na 50 % (výše poplatků se dělí dle druhu členství, jejichž výčet naleznete v přihlášce), čímž se domnívám členství stalo velmi dostupným. Další ne až tak milou zprávou je, že kdokoli bude chtít soutěžit na připravované soutěži Barista roku […]

Příspěvky Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SCAE Czech Republic – nové logo a vize.

Po dlouhých přípravách, hledání sponzorů a odkládání peněz utržených prodejem knihy »Jak na kávu« – ode dneška se spouští dvouměsíční reklamní kampaň »Piccolo neexistuje – pouze espresso«.

Příspěvky Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Masivní reklamní kampaň v Praze.