Rubrika: Příspěvky

 • Výzkum InsightLabu o tom, jak jsme v ČR zvyklí pít kávu.

  Výzkum InsightLabu o tom, jak jsme v ČR zvyklí pít kávu.

  Insightlab.cz nedávno dokončil výzkum o tom, jak jsou lidé v ČR zvyklí pít kávu. V tuto chvíli nabízí jako ochutnávku infografiku, která výsledky výzkumu shrnuje.

 • Výsledek soutěže o kávomlýnek.

  Výsledek soutěže o kávomlýnek.

  Vítězkou soutěže se stává Zuzana Vernerová z Brna. Dole se můžete podívat na výherní fotografii. Taktéž přikládáme komentář výherkyně, který jsme obdrželi po oznámení vítězství.

 • Takhle mi chutná káva! – soutěž o kávomlýnek.

  Takhle mi chutná káva! – soutěž o kávomlýnek.

  Podělte se s ostatními a pochlubte se, jak si umíte zpříjemnit svou chvilku s kávou – ať už ráno, po dobrém obědě nebo po práci, kdy čerpáte sílu na zbytek dne. Pošlete nám na info@jaknakavu.eu vaši fotku se šálkem tohoto nápoje v jakékoliv podobě – s kamarádkou, s domácím mazlíčkem, vtipnou, bláznivou – vaší fantazii…

 • Vliv vody na espresso a kávovar.

  Vliv vody na espresso a kávovar.

  Na blogu Coffee Source se objevil zajímavý příspěvek, který Vám doporučuji si přečíst. Pojednavá o tom, jaký vliv na espresso (a kávovar) mají parametry vody jako pH, TDS atd.

 • SCAE Czech Republic – nové logo a vize.

  SCAE Czech Republic – nové logo a vize.

  Převzato z webu scae.cz: »První dobrou zprávou je, že poplatky se alespoň pro letošní rok snížily na 50 % (výše poplatků se dělí dle druhu členství, jejichž výčet naleznete v přihlášce), čímž se domnívám členství stalo velmi dostupným. Další ne až tak milou zprávou je, že kdokoli bude chtít soutěžit na připravované soutěži Barista roku…

 • Masivní reklamní kampaň v Praze.

  Masivní reklamní kampaň v Praze.

  Po dlouhých přípravách, hledání sponzorů a odkládání peněz utržených prodejem knihy »Jak na kávu« – ode dneška se spouští dvouměsíční reklamní kampaň »Piccolo neexistuje – pouze espresso«.