Doubleshot – česká pražírna výběrové kávy.


Aktualizováno 19. 10. 2010: http://jaknakavu.eu/podniky/kde-koupit-kavu/doubleshot/.

Z Facebook | DoubleShot: A je to venku! S radostí vám oznamujeme, že po roce a pár týdnech se z blogu doubleshot stává česká pražírna výběrové kávy … pár základních informací najdete na blogu, ale vše podstatné o konceptu, kávách a našich plánech postupně odkryjeme v následujících týdnech. Pokud máte rádi kávu, máte se na co těšit :) Zdraví Jarda a Jarda http://www.doubleshot.cz/

Z doubleshot blogu: Již brzy na www.doubleshot.cz spustíme novou webovou prezentaci a internetový obchod. V nabídce najdete čerstvé sklizně z Panamy, El Salvadoru, Etiopie a brzy také Brazílie. Všechny kávy jsou zakoupené v rámci programu »Káva z rukou farmáře«, který je páteří konceptu naší firmy a o kterém vás budeme zanedlouho podrobněji informovat.

Více na: http://www.doubleshot.cz/blog/2010/07/30/rozhodli-jsme-se-pro-vas-prazit-kavu/

Aktualizováno 19. 08. 2010:

Z doubleshot blogu: Jeden z hlavních důvodů, proč jsme pražírnu doubleshot založili, nebyla touha kupovat výherce Cup of Excellence nebo výjimečné mikroloty za stovky dolarů. Byli a jsou to především lidé, s kterými jsme měli možnost spolupracovat a od kterých kávu nakupujeme. Naším cílem je představit produkt jejich nezměrného úsilí, skromnosti, vděčnosti a upřímnosti v co možná nejryzejší podobě. Jinými slovy, nehledáme rychle pomíjivé a náhodné perly, ale dlouhodobé obchodní vztahy a přátelství, které nám umožní nabízet rok co rok kvalitní kávy za férovou cenu.

Nečekejte proto široké portfolio desítek různých káv z celého světa. Nečekejte ani »exkluzivní« a drahé kávy věhlasných značek. V naší nabídce najdete pouze čerstvé sklizně, které jsou jedinečné nejen svým chuťovým charakterem, ale také způsobem, jakým se do vašich rukou dostaly.

Více na: http://www.doubleshot.cz/blog/2010/08/17/kava-z-rukou-farmare/

Zdroje:
1 http://www.doubleshot.cz/
2 http://www.facebook.com/doubleshot.cze
3 http://www.doubleshot.cz/blog/2010/07/30/rozhodli-jsme-se-pro-vas-prazit-kavu/
4 http://www.doubleshot.cz/blog/2010/08/17/kava-z-rukou-farmare/

Fotografie:
5 http://www.doubleshot.cz/images/bg.jpg