»Czech Bar Awards 2015« – kategorie »Nejlepší cafe bar/kavárna ČR« – La Bohème Café


logo-czech-bar-awards-2015Výsledky »Czech Bar Awards 2015« v kategorii »Nejlepší cafe bar/kavárna ČR«:

1. místo – vítěz kategorie – La Bohème Café
2. místo – EMA espresso bar
3. místo – Můj šálek kávy
4. místo – AnonymouS Coffee
5. místo – V Melounovém cukru

Komentář vítěze:

Co můžeme k tomu říct:) máme samozřejmě obrovskou radost! Nečekali jsme to, protože všichni nominované jsou dobré podniky. A když nás vyhlásili, tak majitel La Bohéme Café- Charles Fleer stal na pódiu a Terezka Bala musela mu říct: „Charlie, this is you!:)“, takže byl v šoku a nepochopil hned, že jsme vyhráli:)
Chtěli by jsme poděkovat BarLife za cenu nejlepší kavárny v České republice! Děkujeme našim kávovým farmářům, našim pražičům, porotcům soutěže, časopisu Barlife, našim úžasným baristům a celému kávovému týmu La Bohéme Café! Jsou úžasné lidé z celého světa, kteří se podílejí na šíření kávové kultury v České Republice! A my za to děkujeme jim všem!

czech-bar-awards-2015-kategorie-nejlepsi-cafe-barkavarna-cr-la-boheme-cafe-3

czech-bar-awards-2015-kategorie-nejlepsi-cafe-barkavarna-cr-la-boheme-cafe-2

Kategorie »Nejlepší cafe bar/kavárna ČR« je vyhrazena pro podniky, které kladou důraz na kávu a její podávání. Pozornost věnují jejímu výběru, šíři nabídky nebo například různým metodám přípravy. Hodnotí se především nabídka a podávání kávy, její správná příprava a samozřejmě chuť, ale také celková úroveň a kvalita služeb, profesionalita, znalosti a dovednosti personálu, interiér a atmosféra podniku.

Tisková zpráva převzata z webu Czech Bar Awards.
Fotografie: barawards.cz, La Bohème Café.