Prodej knihy »Jak na kávu«.


— Chtěl/a bych nějakou novou knihu o kávě.
— Prosím, máte ji mít.

Chcete potěšit sebe nebo své blízké a rozšířit si obzory? Kupte novou knihu »Jak na kávu«! Ode dneška se dá zakoupit ve všech dobrých knihkupectvích a kavárnách po celé republice a taktéž na této stránce. Kniha má 160 celobarevných stran, 28 kapitol, více než 120 fotografií a obrazových informací. Má rozměry 170 × 230 × 14 mm a měkkou šitou vazbu. ISBN: 978-80-260-4965-4. Cena knihy – 280 Kč.

Líbí se Vám tento blog a chcete mít jeho stěžejní příspěvky v knižní podobě, za doprovodu celostrankových fotografií? Pro podporu tohoto webu a objednání knihy rovnou od autora – vyplňte, prosím, níže uvedený formulář:

[contact-form-7 id=“8358″ title=“Objednavka knihy“]

kniha_DSC7997
prodej-knihy-jak-na-kavu-0
prodej-knihy-jak-na-kavu-7

Anotace:
Autor se několik let intenzivně věnuje kávové branži – výzkumu, způsobům přípravy a poradenství. Zajímá se o nejnovější poznatky ze světa kávy v zahraničí i u nás a jeho dlouhodobým cílem je kultivace kávové kultury v České republice. Je zakladatelem webu jaknakavu.eu, kde se snaží uvádět na pravou míru mýty a předsudky, které jsou v kávovém odvětví zažité.

Tato celobarevná kniha s velkým množstvím doprovodných fotografií Vás provede světem kávy, jak jej ještě možná neznáte. Přečtete si zde, mimo jiné, o historii vzniku jednotlivých kávových nápojů, o výsledcích výzkumu množství kofeinu, jakým způsobem vnímáme chutě a vůně nebo jak vypadá mletá káva pod elektronovým mikroskopem.

Na kávu je zde nahlíženo z různých, často velmi nevšedních úhlů pohledu. Kniha obohatí nejen kávové nadšence a profesionály, ale osloví i ty, kteří se se světem kávy teprve seznamují.

Ukázka několika stránek knihy:
prodej-knihy-jak-na-kavu--3
Ukázka jedné kapitoly:
prodej-knihy-jak-na-kavu-4
prodej-knihy-jak-na-kavu-5
prodej-knihy-jak-na-kavu-6
Ohlasy:

@Martin_Lucan: super kniha! uz ji mam doma, spousta informaci co jsem nevedel.

Ostravanka Coffee shop: už máme v kavárně, moc se nám líbí.

doubleshot: (…) se v kávovém světě pohybuje více jak pět let a krom každodenního „kavárničení“ spravuje jeden z nejaktivnějších (a také nejpřínosnějších) blogů o kávě v ČR. Jeho první kniha Jak na kávu je de facto sborníkem článků uveřejněných na blogu, které autor doplnil detailnějšími fakty a velmi povedenými fotografiemi.

Pavel Otčenášek: vaše kniha JAK NA KÁVU , je moc krásná ! !


Jeden komentář: “Prodej knihy »Jak na kávu«.”

  1. Kniha Jak na kávu je po velmi dlouhé době jedinou publikací , která jde do větší hloubky tématu kávy a kultury její přípravy. Bravo,