Svérázné espresso v »Market center Pont«.


sverazneespresso2sverazneespresso3Hlavní nádraží Praha, obchod s názvem »market PONT center«, nakupování kefírového mléka, s následným překvapením číhajícím v rohu místnosti… Káva od »Dallmayr Kaffee«, nabízená v opravdu hojném množství – espresso o objemu 250 ml. No není to skvělé? Až na to, že espresso má být tak o 220 ml menší. :-) Nebo že by se jednálo o dávku zhruba osmi espress v jednom šálku (250/30=8,3)? Tak to mne tedy musí opravdu mrzet, že jsem to nevyzkoušel. A to ani nemluvím o cappuccino (ve kterém bych očekával, že ze třetiny bude obsahovat kávu) a macchiato (z poloviny).


2 komentáře: “Svérázné espresso v »Market center Pont«.”

  1. A ochutnával jste tu kávu ze stánku? Mají ji na Hlavním a na Smíchově a občas je výtečná, občas nepovedená, hodně záleží na baristovi (většinou si ji kupuji, když tam vidím kluka, Smíchov jsem vzdala už úplně poté, co jsem se 2x spálila při pití cappuccina:-(

  2. 2 Evik: neochutnavala jsem :) Jaky presne stanek mate na mysli? Ale spalit se pri piti cappuccino, to je teda nemile :-/ 60 stupnu celsia to asi nemelo, ze ne? To uz i to mleko v tom muselo chutnat spatne.