Středa 30.4.2014 (Trénink, 2 stroje, Arkády Pankrác, přípravná místnost)
10:00 – Vápeník, Vránová
11:00 – Perlík, Neubauer
12:00 – Roháček, Štoksa
13:00 – pauza
14:00 – Nikel, Coffeclub
15:00 – Tothová, Bartáková
16:00 – Šimša, Hajfler
17:00 – Kocman

Čtvrtek 1.5. (Trénink, 2 stroje, Arkády Pankrác, přípravná místnost)
10:00 – Černá, Balá
11:00 – Mrázová, Urbanová
12:00 – Hrňa, Tuček
13:00 – pauza
14:00 – Kouba, Stec
15:00 – Obrátil, Gálová
16:00 – Hurtík, Moutayrek
17:00 – Koudelová

Čtvrtek 1.5. CUP TASTING (Arkády Pankrác, hlavní podium)
Účastníci: 24 (Bartáková, Černá, Slováková, Kašička, Štarha, Ekartová, Střelecká, Obrátil, Roháček, Štrudl, Vondráček, Rokos, Koudelová, Slámečka, Řehák, Kasal, Hartl, Vápeník, Dlask, Hrňa, Hajfler, Šimša, Kocman, Perlík)
Začátek soutěže: 10:00
Semifinále a finále dle průběhu kvalifikace

Pátek 2.5.2014 semifinále BARISTA ROKU (Arkády Pankrác, hlavní podium)
Kalibrace
7:00 – Vápeník, Vránová
7:20 – Perlík, Neubauer
7:40 – Roháček, Štoksa
8:00 – Nikel, Coffeclub
8:20 – Tothová, Bartáková
8:40 – Šimša, Hajfler
9:00 – Kocman

Vlastní soutěž (časy udávají začátek přípravy)
10:00 – Vápeník
10:25 – Vránová
10:50 – Perlík
11:15 – Neubauer
11:40 – Roháček
12:05 – Štoksa
12:30 – Nikel
12:55 – Coffeeclub
13:20 – Tothová
13:45 – Bartáková
14:10 – Šimša
14:35 – Hajfler
15:00 – Kocman

Pátek 2.5.2014 LATTE ART (Arkády Pankrác, hlavní podium)
Finálové kolo (časy udávají začátek přípravy)
15:35 – Knížková
16:05 – Cifka
16:35 – Smrčka
17:05 – Vápeník
17:35 – Langrová
18:05 – Coffeeclub I
18:35 – Moutayrek
19:05 – Coffeeclub II
19:35 – Coffeeclub III

Sobota 3.5.2014 semifinále BARISTA ROKU (Arkády Pankrác, hlavní podium)
Kalibrace
7:00 – Černá, Balá
7:20 – Mrázová, Urbanová
7:40 – Hrňa, Tuček
8:00 – Kouba, Stec
8:20 – Obrátil, Gálová
8:40 – Hurtík, Moutayrek
9:00 – Koudelová

Vlastní soutěž (časy udávají začátek přípravy)
10:00 – Černá
10:25 – Balá
10:50 – Mrázová
11:15 – Urbanová
11:40 – Hrňa
12:05 – Tuček
12:30 – Kouba
12:55 – Obrátil
13:20 – Gálová
13:45 – Hurtík
14:10 – Moutayrek
14:35 – Koudelová
15:00 – Stec

Sobota 3.5.2014 Coffee in Good Spirits (Arkády Pankrác, hlavní podium)
Finálové kolo (časy udávají začátek přípravy)
15:35 – Gálová
16:05 – Bareš
16:35 – Mrázová
17:05 – Roháček
17:35 – Hartl
18:05 – Kocman

Neděle 4.5.2014 BREWERS CUP (Arkády Pankrác, hlavní podium)
Finálové kolo (časy udávají začátek přípravy)
10:00 – Střelecká
10:30 – Hajfler
11:00 – Ekartová
11:30 – Perla
12:00 – Gálová
12:30 – Hrňa

Neděle 4.5.2014 finále BARISTA ROKU (Arkády Pankrác, hlavní podium)
Finálové kolo (časy udávají začátek přípravy)
13:00 – 1. finalista
13:50 – 2. finalista
14:40 – 3. finalista
15:30 – 4. finalista
16:20 – 5. finalista
17.10 – 6. finalista

18:30 – VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

Zdroj:
1 http://specialitycoffee.cz/aktuality/program/