05. Organizace

Kategorie:
Internetová adresa (URL): http://www.kavovakomora.cz
Popis: Cílem Komory je zejména: zvyšovat obecné povědomí o kávě a produktech z ní; sdružovat profesní, odbornou i laickou veřejnost která má kávu v oblibě; hájit, zastupovat a podporovat společné zájmy členů Komory a vytvářet prostor pro spolupráci mezi jejími členy; navazovat spolupráci s obdobnými organizacemi po celém světě, jakožto i reprezentovat český kávový trh v zahraničí a být vstupní branou pro nové zájemce kteří se chtějí etablovat na českém trhu.

Kategorie:
Internetová adresa (URL): http://klubkafaru.webnode.cz
Popis: Jsme nové občanské sdružení, jehož hlavním cílem je… Najdete u nás přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru, čemuž do značné míry napomáhají naši dobrovolníci a sponzoři.

Název: SCAE ČR
Kategorie:
Internetová adresa (URL): http://specialitycoffee.cz
Popis: SCAE je subjekt uznávaný vládami a mezinárodními organizacemi na globální úrovni. Silně lobujeme za věc kvalitní kávy. Společně s Americkým sdružením specialit v kávě zastupujeme sektor specialit v Konzultační radě soukromého sektoru organizace kávy. Zaujímáme postavení pro obranu kvality kávy a pro zajištění spravedlivého jednání pro všechny – a náš hlas je slyšet! Stali jsme se průkopníkem motivace, nyní přijímané organizací ICO, pro rozvoj alternativního využití pro kávu špatné kvality a její odstranění ze světového trhu.