02. Kavárny (znají den pražení)

Al Cafetero
http://alcafetero.cz/
Můžete si vychutnat čerstvě pražené organické BIO jednodruhové kávy – 100% arabika z různých mikroplantáží z celého světa. Naše káva je pěstována v těch nejlepších vysokohorských podmínkách a dovážena přímo od pěstitelů, kteří ji ručně sbírají a třídí.

Alza Café
http://www.alzacafe.cz/
Kávový ostrov pražírny doubleshot v centrále obchodu Alza.cz

http://www.bella-vida-cafe.cz/
Nabízíme Vám příjemné posezení u ostrova Kampa, v nekuřácké kavárně s vlastní knihovnou, wifi zdarma, kde jsou vítány nejen Vaše ratolesti, ale také Vaši čtyřnozí miláčkové. Všichni naši zaměstnanci, kteří pro Vás zajišťují servis, prošli školením o kávě a výrobou mléčné pěny. Pokud jste navštívili naši kavárnu, nebo to máte v nejbližší době v plánu, tak si můžete všimnout certifikátu, který jsme dostali od mistryně České republiky v přípravě kávy Petry Veselé.

Bio Zahrada
http://www.bio-zahrada.cz/
My sami máme rádi dobré jídlo a pití a setkávání s přáteli. A tak vám v Bio Zahradě nabízíme příjemné posezení u kvalitní kávy, výjimečná vína, vlastní zákusky a domácí jídlo.
Belgická 33, Praha 2

http://www.cafe-encounter.cz/
Výběrová káva prvotřídní kvality, prodej zrnkové kávy. Široký sortiment nápojů. Oddělené salonky. Stolní společenské hry. Noviny, časopisy, knihy. WiFi Internet zdarma. Snídaně od 8:00 do 10:30 hod. Klimatizace.

Café Lounge
http://www.cafe-lounge.cz/
Útulná kavárna na Újezdě s posezením na zahrádce, ve stínu Hladové zdi. Nabízíme čerstvě praženou kávu, zajímavá vína Evropy, sendviče, saláty, tapas. Ochutnávky vín, soukromé a firemní akce.

Cafe Mitte
http://www.cafemitte.com/
Naší snahou je servírovat Vám vždy čerstvou a perfektně připravenou kávu, která pro Vás bude chuťovým zážitkem. Kávová nabídka se neustále mění v závislosti od aktuálních sklizní.

Kavárna s výběrovou kávou.

Dům kávy
http://www.dumkavy.cz/

http://www.nostalgickamys.cz
Nostalgická myš je umělecká galerie a kavárna v samotném srdci Prahy, kde budete moci zastavit čas….U nás se nespěchá, můžete se u nás nechat unášet dojmy z našich uměleckých výstav, tak jako při prohlížení rodinných fotek…hned při vstupu na Vás dýchne nezaměnitelná atmosféra vzpomínek a nostalgie…U nás si můžete dopřát ten nejlepší šálek čerstvě pražené kávy široko daleko, ochutnat domácí dortíky jako od maminky a přitom si odpočinout od víru velkoměsta. Těšíme se na Vás…
Ve Smečkách 592/22, Praha 1

Jiná Káva
http://www.jinakava.cz/
Místo, kde vaše návštěva pomáhá lidem s psychickým onemocněním. Ti u nás pracují jako barmani, číšníci a pomocná síla v kuchyni. Děkujeme za vaší podporu a toleranci.

Kafe špičkové kvality. La Marzocco. Filtrovaná káva.
po – čt: 9:00 – 22:00
pá: 9:00 – 23:00
so: 10:00 – 23:00
ne: 14:00 – 21:00
Široká, Chrudim, 537 01

http://www.kavamuzeum.cz
Kavárna v atriu Muzea Českého ráje. Káva s české pražírny Doubleshot, připravována alternativními způsoby. Espresso, cappuccino a další připravené tak, jak se má. Domácí dezerty i regionální a domácí limonády. S wi-fi, dětským koutkem, vlastní galerií umění a bez kouře.
Skálova 71, Turnov, PSČ 51101

http://kavarnaprazirna.cz/
Jsme kavárna s vlastním pražícím strojem, ve kterém pražíme vybrané druhy káv. Nábízíme pivo z Koutu na Šumavě, limonádu z Černé Hory a pár věcí k snědku domácí výroby.

http://www.kavovazastavka.cz/kontakt
Kávová zastávka je místem kde koupíte čerstvou výběrovou kávu z českých i zahraničních pražíren.
Farského ul. 1490 (vchod z ul. Budějovická), 39002, Tábor

Mamacoffee
http://www.mamacoffee.cz
V naší síti kaváren můžete v klidu posedět nad šálkem kávy, kterou připravujeme samozřejmě jen z čerstvě pražených Fairtrade® káv naší produkce.

Marmeláda
http://marmelada.eu
Přijďte k nám okusit nebývalý kávový zážitek (standardně děláme espresso ze 14 gramů kávy), výborný indický čaj, skvělé dortíky a mnoho dalších dobrot.

Monolok cafe
http://monolok.cz/
Na kávovaru La Marzocco připravujeme espressa z vlastní kávové směsi z české pražírny CoffeeSource.

http://www.mujsalekkavy.cz/
Naše kavárna s nezaměnitelnou atmosférou vám nabídne nejen výbornou čerstvou kávu z vlastní pražírny, domácí kuchyni a dorty, ale také jednu ingredienci, kterou nenajdete nikde jinde. Je to vlídnost, která na vás dýchne už u vchodu, obklopí Vás a Vy rázem zapomenete na všechny problémy.