Kategorie:
Internetová adresa (URL): http://365coffeecups.wordpress.com/
Popis: every day how I see through my mug

Název: 4coffee
Internetová adresa (URL): http://www.4coffee.cz
Popis: Pražená a zelená káva.

Název: Al Cafetero
Internetová adresa (URL): http://alcafetero.cz/
Popis: Můžete si vychutnat čerstvě pražené organické BIO jednodruhové kávy – 100% arabika z různých mikroplantáží z celého světa. Naše káva je pěstována v těch nejlepších vysokohorských podmínkách a dovážena přímo od pěstitelů, kteří ji ručně sbírají a třídí.

Internetová adresa (URL): http://servis-kavovaru.com
Popis: Zabýváme se servisem kávovarů všech značek. Sídlíme na Praze 2 a kávovary je možné i zaslat (v originálním obalu).
Adresa: Praha 2

Název: Alza Café
Internetová adresa (URL): http://www.alzacafe.cz/
Popis: Kávový ostrov pražírny doubleshot v centrále obchodu Alza.cz

Internetová adresa (URL): http://www.apecafe.cz
Popis: Specializujeme se na kávy typu arabika, kterých v současnosti nabízíme více než 20 druhů. Oblíbené jsou i naše směsi káv Espresso a Zámecká káva.

Název: Asim caffé
Internetová adresa (URL): http://www.asimcaffe.cz
Popis: V naší pražírně jsme schopni pražit 30 druhů kávy nejkvalitnějších jednodruhových káv arabika z celého světa a zásadně se u nás nemíchá s méně kvalitnější kávou robustou. Potrpíme si na to, aby naše káva byla u zákazníka vždy čerstvá a měl z této kávy ten nejlepší prožitek.

Internetová adresa (URL): http://www.balirny.com
Popis:

Internetová adresa (URL): http://www.bella-vida-cafe.cz/
Popis: Nabízíme Vám příjemné posezení u ostrova Kampa, v nekuřácké kavárně s vlastní knihovnou, wifi zdarma, kde jsou vítány nejen Vaše ratolesti, ale také Vaši čtyřnozí miláčkové. Všichni naši zaměstnanci, kteří pro Vás zajišťují servis, prošli školením o kávě a výrobou mléčné pěny. Pokud jste navštívili naši kavárnu, nebo to máte v nejbližší době v plánu, tak si můžete všimnout certifikátu, který jsme dostali od mistryně České republiky v přípravě kávy Petry Veselé.

Název: Bio Zahrada
Internetová adresa (URL): http://www.bio-zahrada.cz/
Popis: My sami máme rádi dobré jídlo a pití a setkávání s přáteli. A tak vám v Bio Zahradě nabízíme příjemné posezení u kvalitní kávy, výjimečná vína, vlastní zákusky a domácí jídlo.
Adresa: Belgická 33, Praha 2

Název: Black Soup
Internetová adresa (URL): http://blacksoup.cz/
Popis: Vybíráme si jen ty nejlepší kávy, o kterých víme kde a kým byly vypěstovány. Tyto kávy pražíme ve velmi malém množství, tím dokážeme zaručit vždy čerstvou kávu prvotřídní kvality. Všechny naše kávy jsou z čerstvých sklizní (2013 a 2014) a pražíme je až po objednání.
Adresa: Pardubice

Název: BotaCoffee
Internetová adresa (URL): http://www.botacoffee.cz/
Popis: Jsme výrobci zaměření na kvalitu. Jsme čeští výrobci, veškerou kávu máme skladem – zelenou (nepraženou). Kávu máme v nejvyšší dostupné kvalitě. Naším cílem je být nejkvalitnější, ne nejlevnější.
Adresa: Brno

Kategorie:
Internetová adresa (URL): http://www.breakfastclub.cz/
Popis: Breakfast club vás provede Prahou a jinými městy za skvělou snídaní a výtečnou kávou. Ukážeme vám pochoutky lahodíci oku i jazyku. Zamilujte si s námi první jídlo dne!

Název: Buna café
Internetová adresa (URL): http://www.bunacafe.eu
Popis: Nabízíme Vám čerstvě praženou kávu z naší domácí pražírny. Vzhledem k tomu, že pražíme v závislosti na poptávce, můžeme Vám zaručit maximálně čerstvou kávu. V našem sortimentu naleznete jak kávu jednodruhovou, tak také espresso směs.

Internetová adresa (URL): http://www.cafe-encounter.cz/
Popis: Výběrová káva prvotřídní kvality, prodej zrnkové kávy. Široký sortiment nápojů. Oddělené salonky. Stolní společenské hry. Noviny, časopisy, knihy. WiFi Internet zdarma. Snídaně od 8:00 do 10:30 hod. Klimatizace.

Internetová adresa (URL): http://www.cafeeternity.cz
Popis:

Internetová adresa (URL): http://cafeeternity.cz
Popis: Jsme pražírna čerstvé výběrové kávy. Naši kávu Vám si můžete objedna přes náš e-shop.
Adresa: Obecní 701, 73543 Albrechtice

Název: Café Lounge
Internetová adresa (URL): http://www.cafe-lounge.cz/
Popis: Útulná kavárna na Újezdě s posezením na zahrádce, ve stínu Hladové zdi. Nabízíme čerstvě praženou kávu, zajímavá vína Evropy, sendviče, saláty, tapas. Ochutnávky vín, soukromé a firemní akce.

Název: Cafe Mitte
Internetová adresa (URL): http://www.cafemitte.com/
Popis: Naší snahou je servírovat Vám vždy čerstvou a perfektně připravenou kávu, která pro Vás bude chuťovým zážitkem. Kávová nabídka se neustále mění v závislosti od aktuálních sklizní.

Název: Cafeneo
Internetová adresa (URL): http://www.cafeneo.cz
Popis: Jsme hrdi na vlastní exkluzivní vyvážené směsi: cafeneo, levante, breeze, meltemi a alize. Kávu pražíme pečlivě až dokonce a dodáváme vždy čerstvou. Stará nebo kyselá nedopražená káva je to nejhorší co může být.

Název: Caffé 08
Internetová adresa (URL): http://www.caffe08.cz
Popis: Není káva jako káva. Naším cílem je námi upraženou kávu co nejdříve dopravit k zákazníkovi, aby měl tu jedinečnou možnost si vychutnat čerstvost.

Internetová adresa (URL): http://www.saggio.cz
Popis: Káva přímo od farmářů, řízené degustace kávy, baristické kurzy pro veřejnost i odborníky. Za krátkou dobu našeho působení na českém trhu se nám podařilo v různých soutěžích vydobýt s naší kávou výborné umístění – 5. a 1. místo Barista roku 2011.

Internetová adresa (URL): http://coffeeclub.cz/catering
Popis: Náš tým Vám nabídne espresso té nejvyšší kvality a spolu s ním řadu dalších kávových nápojů. Cappuccino z rukou našich baristů je opravdovým chuťovým i estetickým zážitkem. Zajímavostí jsou také další alternativní způsoby přípravy kávy.

Popis: Kavárna s výběrovou kávou.

Internetová adresa (URL): http://www.coffeesource.eu
Popis: Plně certifikovaná BIO pražírna. Pražíme v bubnové pražičce Ghibli s vyšším poměrem prostupu tepla do zrn tepelnou výměnou, než horkým vzduchem. Výsledkem je sladší a plnější káva. Výroba směsí na přání zákazníka. Prodej,servis a poradenství automatických mikropražíren.