Contact Marina Ščerbina
Praha
Visit Website
Kč 2,600

Lektor semináře: Bruno O S Souzo pochází z brazilského města Campos Altos Minas, oblast Gerais. Je čtvrtou generací pracující s kávou ve své rodině. V kávové industrii pracuje přes 35 let, pěstuje kávu v Campos Altos na rodinné farmě Fazenda Esperança.

Bruno O S Souzo je prezidentem společnosti BECCOR – Brazilian Estates Coffee Corporation, importující výběrové kávové zrno do Beavertonu, Oregon, USA od května roku 2002.

Bruno O S Souzo je prezidentem Academia do Café, která spojuje školu kávy, prodejnu kávy a export kávy. Je asistentem instruktora Q grading systému (hodnocení kvality kávy podle CQI – Coffee Quality Institute).

✔ Seminář je vhodný pro všechny skupiny kávové industrie – pražiče, prodejce kávy, baristy a začátečníky pracující s kávou.

✔ Máte možnost seznámit se s nejlepšími vzorky Brazilské výběrové kávy, porozumět zásadním bodům pěstovaní a exportu kávového zrna v konkrétním regionu a naučit se hodnotit chuťové odlišnosti a kvalitní charakteristiky vybraného kávového zrna.

✔ Tento seminář obohatí vaše znalosti o kávě z hlediska hodnocení kvality kávového zrna podle systému stanovené Institutem Kvality Kávy (CQI), vyučující a certifikující profesionální degustátory.

✔ Tyto znalosti přispějí k Vašemu podnikání a zvýší úroveň praktických pracovních návyků.

Na semináři budou prezentovány kávy, které vyhrály každoroční soutěž ABIC (Brazilian Coffee Industry Association – Asociace Brazilské Kávové Industrie) .

V průběhu praktické části bude provedena degustace káv.

Naučíte se hlavním pravidlům a postupu v provádění degustace podle protokolu SCAA (Specialty Coffee Association of America) a postupu hodnocení kvality kávy.

Po ukončení hodnocení kvality kávy bude provedena ochutnávka káv ve formě espresso a alternativních způsobů přípravy kávy. Budete mít možnost porovnat kávy pocházející z různých častí Brazílie a poznat její vlastnosti a chuťové odlišnosti.

Délka semináře: 10:00 hod. – 16:00 hod. s přestávkou na oběd (příchod na seminář je možný od 9:15 hod.).

Jazyk semináře: Seminář bude proveden v angličtině s překladem do češtiny.

Cena semináře: 2.600,- Kč / osoba – plus DPH.

Pro přihlášení do semináře a pro získání dalších informací, prosím kontaktujte:

Marina Ščerbina

Tel: + 420608677733

mail: mvcoffee.sro@gmail.com

Štěpánka Havrlíková

Tel: + 420602357060

mail: stepanka@skolakavy.cz

    This Ad has been viewed 1317 times.